Zacznij systematycznie uczyć się grać na gitarze razem ze stroną Moja nauka - będziesz miał/miała do niej dostęp po zalogowaniu się w serwisie

Białe róże - Piosenki Biesiadne

Opracował -a:
,
Dodał -a: xopow,
Redaktor:
Seba ,
Pochodzi z: http://www.chords.pl/
Data publikacji: 2017-02-27 16:09
 
Moja nauka


Ups, problem :-/
Zaloguj się Mój śpiewnik
e||-----------------------------------------------------------------------------------------
B||-----------------------------------------------------------------------------------------
G||-----------------------------------------------------------------------------------------
D||------------------------------------------7---6---7---------------------------5-------5--
A||---7---7---7---7---7---5------------------------------8---7---5---7---8---7-------5------
E||------------------------------8---7---5--------------------------------------------------

e||-----------------------------------------------------------------
B||-----------------------------------------------------------------
G||-----------------------------------------------------------------
D||-----------------------------------------------------------------
A||-8---7---6---7---8---7-------------------7---5---------------5---
E||-------------------------7---7---7---7-----------8---7---8-------

e||----------------------------------------------------------------------------------------------
B||----------------------------------------------------------------------------------------------
G||----------------------------------------------------------------------------------------------
D||------------7---6---7----------------------------------------------------9---7---7--------7---
A||---7---11---------------8---7---5---7---8---7-------------------7---11---------------11-------
E||------------------------------------------------7---7---7---7---------------------------------

Dodaj komentarz ...i/lub link do filmiku video

Zaloguj się do serwisu
Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone na www.chords.pl są własnością ich autorów.